Yuneec Typhoon H Advance plus Wizard: hexakoptéra se 4K videem

V nabídce firmy Trivox se objevila nová koptéra – Yuneec Typhoon H. Jde o kompletně vybavenou hexakoptéru, určenou pro letecké snímkování.

Díky 4K Ultra HD kameře CGO3, umístěné na tříosém stabilizovaném závěsu, můžete pořídit profesionální snímky, nebo video záznamy. Pomocí inteligentní řídící jednotky, vybavené GPS a dalšími „multikopterovskými“ vychytávkami, je létání s Typhoonem H hračkou i pro úplného začátečníka.

Model je dodáván s pohonným Li-pol akumulátorem, který dodá modelu energii pro 22 minut letu. Obraz videa a telemetrické údaje jsou bezdrátově vysílány z modelu do vysílače ST16, pracující na operačním systému Android, a zobrazovány na 7″ dotykovém displeji.
Typhoon H je nyní nabízen v limitované sérii s ovladačem Wizard pro pohodlné používání funkce Follow Me.

Typhoon H Advance je vybaven novými antikolizními senzory, vyvinutými společně s firmou Intel. Tyto senzory zajišťují bezpečný provoz v místech, kde hrozí střet s jakoukoliv překážkou a umožňují tak například zcela bezpečné použití funkce Follow Me. Princip ochrany před střetem s překážkou je u tohoto modelu nastaven tak, že jakmile čidla zjistí překážku, tak model zastaví před překážkou. Ačkoliv nejde o systém automatického vyhýbání Real Sense od společnosti Intel, je následný upgrade na Intel Real Sense možný.

Zájemce potěší zatahovatelný podvozek, který pak nevadí při natáčení, možnost létání na Waypointy, nebo sklopná ramena pro snadný transport.

Cena limitované série Yuneec Typhoon H Advance plus Wizard je 37 990 Kč.

Zdroj: www.trivox.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *