Yuneec E-GO2: na „elektrické vlně“

Nejnovější elektrický skateboard Yuneec E-GO2 E-Longboard Royal Wave je vybaven 12 mm silnou deskou z osmi vrstev kompozitních dřevěných plátů, které zajišťují pružnost a odolnost. Dále dvěma jízdními a rychlostními režimy pro přizpůsobení se potřebám každého jezdce a výkonným 400 W téměř bezhlučným elektromotorem. Ten ve spojení s inteligentní řídící elektronikou při brždění vrací generovanou energii zpět do baterie. Při plném nabití ujedete na tomto „skateboardu“ až 30 km, což je slušná porce kilometrů na „zelenou“ energii. A navíc, vestavěný USB Port je praktický i v případě, kdy se na cestách vybije mobilní telefon.

E-GO2 disponuje všemi kvalitami, které u elektrického longboardu vyhledáváte. K ovládání můžete využít buď bezdrátový Bluetooth ovladač, nebo svůj chytrý telefon s instalovanou aplikací. Bezdrátový E-GO2 Bluetooth dálkový ovladač dokonale padne do dlaně ruky, intuitivní ovládání posuvným sliderem na ovladači si osvojíte během chvilky a budete se moci soustředit a užívat si samotou jízdu. Zrychlení a zpomalování je zcela intuitivní. Pokud budete chtít brzdit, stačí sliderem na ovladači aktivovat brzdu. Kolečka jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Tuhost náprav lze individuálně nastavit přiloženým klíčem přesně podle svých představ. S hmotností jen 6,3 kg je E-GO2 lehký a přenosný a celková nosnost je 100 kg.

Obsahem balení je elektrický skateboard s bezdrátovým ovladačem, síťový nabíječ, USB kabel pro nabíjení ovladače, drobné příslušenství a návod. Vše co potřebujete, je obsahem balení.

Délka: 960 mm
Šířka: 250 mm
Max. rychlost: 20 km/h
Doba nabíjení: cca 3,5 h
Max. sklon: 10%
Cena: 19 199 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *