Traxxas Rally: malý model s velkým potenciálem

RC modely aut značky LaTrax již čtenáři Model Hobby magazínu znají, protože jsme je v minulosti testovali. Jde o „podznačku“ známějšího Traxxasu, která nabízí příznivou cenu při zachování vynikající kvality.

LaTrax Rally je RC model auta ve stylu Rally, v měřítku 1:18 a s náhonem všech kol. Nejde až tak úplně o novinku v pravém slova smyslu. Nově je totiž v balení přidán nový rychlonabíječ 12 V, který najdeme i v dalších setech modelů Traxxas. Jde tedy o firemní evoluci a „aktualiztaci“ všech nabízených modelů.

I tak má stále tento model co nabídnout. Díky voděodolné elektronice, velice dobrému podvozku a náhonu všech kol se dvěma diferenciály si s ním můžete užít hodně zábavy na vodě. A té máme nyní na jaře celkem dost.

LaTrax Rally je dodáván v setu RTR, ve kterém chybí… Nechybí tam nic! Naprosto vše, včetně baterií do vysílače, je už v balení:
– hotový a k jízdě připravený model
– RC souprava TQi, pracující na pásmu 2,4 GHz
– pohonný akumulátor NiMH 6 V/1 200 mAh
– rychlonabíječ 12 V
– 4x baterie AA do vysílače

A jelikož je model v nabídce již nějakou tu dobu, potěší také celkem široké možnosti tuningu, kdy si jej můžete úplně „vyšperkovat“. Co třeba podvozek z uhlíkových vláken?

Takže koupit, nabít baterii a jít řádit ven.

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *