Traxxas Nitro T-Maxx: začněte jezdit se spalovákem

Pokud chcete začít jezdit s RC modely, poháněné spalovacími motory, mohl by Vás zaujmout nový monster truck T-Maxx 3.3 Nitro od Traxxase. Je totiž dodáván v setu RTR, a tedy vše je předpřipravené k první jízdě!

T-Maxx vyniká výkonným závodním motorem Traxxas TRX 3.3 s laděným výfukem, tuhý podvozek je ze 4 mm silného 6061-T6 modře eloxovaného hliníku. Obří pneumatiky modelu o průměru 160 mm poskytují maximální přilnavost v terénu, auto má velkou světlou výšku, která mu nebrání projíždět i ty největší nerovnosti. Nový T-Maxx má neuvěřitelné zrychlení a skvělé vedení na trati i díky náhonu 4WD a velkému rozvoru. Dosahuje rychlosti až 70 km/hod!

Motor je nainstalován na hliníkovém pevnostním šasi, spouštění motoru je pomocí systému Traxxas EZ-Start, což je integrovaný elektromotor s převodovkou a elektronikou žhavení a externí baterie s tlačítkem startéru. Jednoduché a skvěle funkční. Větší kapacita vzduchového filtru dovolí jezdit déle bez nutného servisního zásahu. Dvoukomorový laděný výfuk Traxxas Resonator Maxx zvyšuje maximální otáčky o více než 10%.

Model je vybaven novým systémem řízení Bellcrank s integrovaným servo saverem. K řízení je použito výkonné a rychlé digitální servo. Auto je vybaveno automatickou dvourychlostní převodovkou. Díky nízké hmotnosti konstrukce skvěle reaguje. Uzavřené diferenciály jsou používány pro masivní nárůst točivého momentu a dlouhodobý výkon. X-kroužky tlumičů dokáží udržet olej a nečistoty v prakticky bezúdržbový provoz. Vzhledem k tomu, že tlumiče jsou zcela uzavřené, mohou být vyladěny oleji s různou viskozitou pro optimální nastavení RC auta pro danou trať.

Se setem RTR můžete bez obav vstoupit do světa RC modelů aut na pohon spalovacím motorem. V setu RTR totiž najdete kompletně sestavený model s nainstalovaným spalovacím motorem, telemetrickými senzory otáček motoru, teploty motoru a rychlosti, RC soupravu Traxxas TQi 2,4 GHz s nainstalovaným BlueTooth modulem pro přenos telemetrie, sadu imbus klíčů, klíč na matice kol, klíč na žhavicí svíčku, distanční podložky pro nastavení tlumičů, startér Traxxas EZ Start s NiMH baterií 7,2 V/1 500 mAh a nabíječem do autozásuvky, náhradní žhavicí svíčku, palivovou nádobku, sadu samolepek a český manuál.

Pro zprovoznění tak už potřebujete pouze palivo, olej do vzduchového filtru, after-run olej pro konzervaci motoru proti korozi způsobeným nitromethanem a 4x AA baterii do vysílače.

A cena? Vše za 15 199 Kč.

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *