The Rally Legends: parádní karoserie

Čtenáři Model Hobby magazínu jistě značku The Rally Legends znají, a to z reportáží z veletrhu Spielwarenmesse, kde je každý rok obdivujeme. Karoserie mají za předlohu legendy rallye sportu a jsou opravdu velice pěkně zpracované.

Pokud tak toužíte svůj RC model auta v měřítku 1:10 odlišit od ostatních, volba karoserií The Rally Legends je tou pravou. V nabídce firmy Trivox najdete jak velice levné a ne tak propracované karoserie s cenou 779 Kč, tak i ty propracovanější s cenou od 1 490 do 1 849 Kč. Zvolit ovšem můžete i čiré karoserie, kde můžete popustit uzdu své kreativitě a opatřit je jiným barevným schématem. Vážně krásné jsou karoserie legendárních vozů jako Lancia Stratos, Ford RS 1800, Fiat 124 Abarth, nebo Audi Quattro. Nechybí ani karoserie nového Fiatu 500 Abarth.

Karoserie je možné doplnit o LED světla. Kromě všeobecné sady pro instalaci jsou v nabídce i chromované sady přímo pro konkrétní typy. Ne pro všechny, ale i tak si vyberete. Ke každému typu vozu patří neodmyslitelně i konkrétní kola, chcete-li disky. A i ty v nabídce firmy Trivox najdeme.
Věříme, že se sortiment dovozce Trivox bude pozvolna rozšiřovat, protože my v Norimberku viděli další lahůdky, například Ford Focus WRC, Alfa Romeo 8C, nebo karoserii dakarského Iveco Trakker pro podvozek 1:12.

Zdroj: www.trivox.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *