Spouštíme prodej na Slovensko

Od dnešního dne si mohou zákazníci ze Slovenské republiky objednat nabízené zboží přímo a bez prostředníka. Nejde pouze o nabídku předplatného digitální verze Model hobby magazínu, stavebních plánů, nebo starších čísel, ale nově také o předplatné tištěné verze Model Hobby magazínu!

Díky tomu jsme nyní schopni nabídnout zákazníkům ze Slovenska kompletní kombinace předplatného za zvýhodněné ceny, jako českým zákazníkům. Vyšší náklady na přepravu se samozřejmě projevily ve vyšších cenách, ale ne tolik. Standardní cena MHM je 59 Kč, slovenští předplatitelé jej mohou mít za € 2,16, tedy za cca 57 Kč! I přes vyšší náklady na přepravu je cena stále nižší, než cena obvyklá v českých trafikách, supermarketech a na dalších prodejních místech.

Takto příznivá cenová politika bohužel neplatí pro objednávky jiného zboží. Při objednání stavebních plánků, profilů, nebo starších čísel, je nutné počítat s cenou poštovného na Slovensko 78 Kč (€ 3,12). Již nyní si dovolujeme upozornit, že od 1. 1. 2017 bude tato cena 83 Kč (€ 3,32), a to na základě avizovaného zdražování služeb České pošty.

A jak je to s placením? Platba je možná pouze bankovním převodem na náš účet. Vzhledem k tomu, že máme účet přímo na Slovensku, konkrétně u Československé obchodné banky, a.s., nemusíte pro převody používat SEPA platby se zadáváním IBAN, ale klasickou domácí platbu v „normálním“ formátu. V drtivé většině případů byste tak neměli platit žádné vícenáklady za zadanou platbu v rámci své země.

V případě jakýchkoliv dotazů k nákupu se na nás neváhejte obrátit. Kontakty najdete zde.

Přejeme příjemné nakupování. Měnu změníte pomocí výběru v menu.

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *