Spektrum Alpha-6: univerzální stabilizace letadel

Pokud hledáte univerzální stabilizační systém použitelný pro různé typy RC systémů od různých výrobců, mohl by Vás zaujmout ten od Spektrum, který na náš trh dováží firma Astra.

Spektrum Alpha-6 AS3X je první univerzální stabilizační systém pro modely letadel, vhodný od velikosti modelů .40 až po obří modely, včetně jetů. Alpha-6 je „zabalena“ do odolné hliníkové krabičky a je schopna komunikovat s nejrůznějšími systémy RC souprav.
Základní nastavení je nainstalováno, nicméně je možné systém programovat na PC a mobilních zařízeních pomocí volně přístupného rozhraní. Alpha 6 se zapojí mezi přijímač a serva, nastaví se orientace, případně zisk. Podporuje standardní PPM a Spektrum SRXL sériové vstupy.

Stabilizační systém Alpha-6 je dodáván s možností přímého zapojení jednotlivých vstupů a výstupů, pokud však vlastníte přijímač PPM nebo přijímač Spektrum s SRXL výstupem, lze zapojit všechny vstupní kanály do boxu prostřednictvím jediného konektoru. Systém nevyžaduje samostatné baterie, napájení je řešeno z přijímače.

Napájení: 3,5-9,6 V
Hmotnost: 26,4 g
Rozměry: 48,6×36,4×13,6 mm
Senzory: MEMS
Rámcová rychlost: : 11/22 ms, pro digitální serva pouze 11ms
Cena: 5 499 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *