Sanwa MT-S: nová RC souprava pro auta

Společnost Sanwa, kterou na náš trh dováží Trivox, představuje novou špičkovou čtyřkanálovou RC souprava s telemetrií a FHSS-4 přenosem. Sanwa MT-S je vylepšená verze stávající Sanwa MT-4.

Má všechny vlastnosti MT-4 a přidané funkce od větší M12. Super rychlá odezva, maximální bezpečnost přenosu dat a rychlý tok telemetrie dělá z MT-S jednu z nejlepších vysílaček na trhu. Telemetrická data se zobrazují na velkém LCD displeji v rozlišení 128x64px. Díky integrovanému bílému podsvícení jsou data vždy perfektně čitelná. Vysílač je prodáván v setu s malým a lehkým závodním přijímačem RX-48.

Jelikož je vysílač určen pro pokročilé modeláře, nabízí velice široké možnosti nastavování a získávání dat z vašeho modelu. Například funkce Datalogger nabízí až 120 měřicích bodů při běhu (třídění volitelné). Dvojí výchylky, expo, sub trim, reverzace kanálů, koncové body, timer a další funkce jsou samozřejmostí. Vysílač sám pojme až 20 modelů a je současně kompatibilní i se staršími přijímači, pracujícími s modulací FHSS-2, 3 a 4T.

Cena vysílače a přijímače je 7 290 Kč

Zdroj: www.trivox.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *