Rescue: záchranářský člun pro lodě

Novinkou v nabídce firmy Hacker Model Production je plovák Rescue. Jde o záchranný člun pro lodní modely, protože není výjimkou, že se lodní model během jízdy zastaví uprostřed vodní plochy a z mnoha příčin nereaguje na povely z vysílače.

V takovém okamžiku nastává pro modeláře problém, jak nefunkční model dopravit ke břehu. Díky záchrannému plováku Rescue končí doba, kdy se modelář pokoušel dostat model ke břehu házením kamenů, nebo více, či méně přesnými hody rybářským náčiním s obavou, že závažím poškodí svůj model. Také již není nutné se pro pobavení přihlížejících vrhat polonahý do kalných a často studených vod. Plovák je vyroben z EPP a koncipován jako jednoduchý člun s leteckou pohonnou vrtulí, umístěnou v ochranném koši nad vodou. Umí tedy vyprostit model i tam, kde by jiné prostředky selhaly. Materiál plováku zabezpečuje, že svůj model při tlačení ke břehu nepoškodíte. Díky své obratnosti, dokáže předvádět piruety kolem své svislé osy, je předurčen nejen pro záchranu lodních modelů, ale ve volném čase jej můžete svěřit dětem na hraní. Jeho potenciál při vodním combatu s míčem teprve čeká na své ocenění.

V nabídce jsou dvě verze stavebnice RTF (Lite a Full) a čtyři barevné varianty. U verze Lite ve stavebnici najdete veškeré díly potřebné pro sestavení modelu, včetně motoru a vrtule. Verze Full pak obsahuje navíc ještě regulátor a servo řízení. Pro obě verze platí, že ke zprovoznění budete potřebovat minimálně dvoukanálovou RC soupravu a tříčlánkový pohonný akumulátor LiPo s kapacitou od 1 600 mAh.

Specifikace
Délka: 495 mm
Šířka: 295 mm
Výška: 245 mm
Cena RTF Lite: 2 374 Kč
Cena RTF Full: 2 897 Kč

Zdroj: www.hacker-model.com

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *