Real FX: RC autodráha s AI

Pokud máte pocit, že jsou klasické autodráhy nuda, i když díky digitalizaci nabízejí velkou zábavu, mohla by Vás zaujmout nová autodráha s RC auty s volným pohybem po trati Real FX Artificial Intelligence Racing Systém. Jde o novinku pro vášnivé závodníky, která zaujme především propracovanou inteligencí řízení a možnostmi nastavení závodů.

Real FX využívá umělé inteligence (AI), která pomáhá zvládnout závodní auto, stejně jako byste závodili na skutečné dráze. Každý vůz obsahuje dva opto senzory, které čtou trať v reálném čase. AI provádí výpočty až 200x za sekundu pro pomoc při řízení. Můžete tak procvičit své dovednosti při předjíždění a stát se nejlepším jezdcem v závodě! Závody jsou přesně měřeny s přesností na 1/100 vteřiny. Ať už jste jeden, dva, nebo celá rodina, díky čtyřem různým režimům se nudit nebudete.
V režimu Praktický Mód může více jezdců závodit na čas. Pro skutečný reálný herní zážitek vyzvěte přátele a rodinu a závoďte v Módu šampionát. Budete potřebovat všechny své dovednosti, abyste zůstali na trati a vyhnuli se ropným skvrnám, prasklým pneumatikám a dalším nebezpečím, které se aktivují na ovladači! Mód jednoho hráče umožňuje závodění proti autu v „Tempo auto módu“. Prostě stačí si vybrat ten mód, který vás bude bavit.

Systém byl navržen tak, aby byl kompatibilní pro další možný upgrade. Karoserii auta lze snadno vyměnit, handset (ovladač) obsahuje paměťový slot pro nahrání budoucí hry! Přidejte další auta a rozšiřte své možnosti při budování trati s řadou originálního příslušenství.
Poprvé v historii závodění modelů aut byl poměrově realisticky nastaven rozsah rychlostí až do 280 km/h. Nejsou zde žádné drážky, žádné jízdní pruhy. Plně proporcionální mechanismus řízení dává plnou kontrolu nad řízením aut. Materiál trati je z PVC, který byl vybrán pro svou vysokou pevnost, pružnost a chemickou odolnost. Zároveň je lehký a skladný s optimálním množstvím tření pro pneumatiky, které mají dobrou přilnavost a zároveň příznivcům draftu umožňují ježdění smykem. Postavení dráhy zabere zhruba dvě minuty a můžete závodit.

Cena setu s 20 dílci dráhy, dvěma modely a ovladači stojí rozumných 4 499 Kč, v porovnání s klasickými autodráhami. RC modely jsou v měřítku 1:32 a obsahují zvukový modul. Pro zprovoznění budete potřebovat po šesti kusech od baterií AA a AAA.

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *