Právě vychází MHM 06/2016

Dnes vychází nové číslo Model Hobby magazínu 06/2016 v digitální online verzi. Předplatitelé jej již najdou v nabídce aktuálního ročníku 2016.

Tištěná verze bude v prodeji od pátku 27. května 2016.

A na co se můžete v aktuálním čísle těšit?

Uložit záložku trvalý odkaz.

6 Comments

 1. Jaroslav Marcol

  Vážení. To co dnes hledám na stránkách MHM je hrozné. Dříve jsem kliknul na titulku a mohl číst. Ale dnes se nikam nedostanu. Vaše zlepšení je hrozné. Děkuji za odpověd.

  • Děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel tomu moc nerozumíme. I nyní stačí kliknout na titulku a můžete číst. Bohužel se nemůžeme zavděčit každému. Dříve jsme měli mnoho zpětných vazeb, že ti, kdo mají aktivní archiv, ta čísla ani nenašli. Nyní je vše přehledně a dle ročníků v nabídce. Můžete tedy popsat blíže potíže, se kterými se potýkate?

 2. Hubert Bielak

  Pošlete mi návod jak se dostanu na stránky MHM.Je mi80a ještě jsem si nepřečet číslo 4.Děkují za odpověd a radu.

 3. Kare Pikora

  Nejsem spokojen s novou verzí on-line MHM.Dříve jsem si ukládal MHM a s vnukem stavěli malá letadla.Nyní si uložit celé MHM nelze(je mi 65 let)a ve starých ročnících (Modelář)vycházely plánky malých a létavých modelů z balzy(např pana Kaliny aj. rubrika „pro starší“)Dnes vychází pouze vystřelovací.
  Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, není pravdou, že by Model Hobby magazín nebyl i nadále k dispozici zdarma v PDF. Naopak jsme zjednodušili jeho archivaci. Pro stažení souboru už není nutné otevírat aplikaci, odkaz na stažení je přímo pod titulkou daného čísla. Prosím, podívejte se na video, které jsme připravili pro lepší orientaci v novém prostředí webových stránek. Odkaz je v komentářích výše. Na digitální verzi se nic, kromě absence onoho tlačítka na stažení PDF, nezměnilo.
   Co se týká plánků v rubrice Model pro radost, tak bohužel není vinou časopisu, že chybí konstruktéři. A ti, co ještě kreslí, že dělají plánky vystřelovacích polomaket. My jsme rádi i za toto.
   Váš MHM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *