Právě vychází MHM 04/2016

Dnes vychází nové číslo Model Hobby magazínu 04/2016 v digitální online verzi. Předplatitelé jej již najdou v nabídce aktuálního ročníku 2016.

Tištěná verze bude v prodeji od pátku 1. dubna 2016 – a to není apríl.

A na co se můžete v aktuálním čísle těšit?

 

Uložit záložku trvalý odkaz.

4 Comments

 1. Milan Honzík

  Kam se časopis ztratil? Vůbec tomuto „systému“ nerozumím a otevřít č. 4 nelze. To jste skončili?
  Zdraví Milan Honzík

  • Dobrý den pane Honzíku, děkujeme za komentář. Časopis samozřejmě stále vychází. Změnu nejen ve vzhledu, ale také systému „ovládání“ předplatiteli, jsme avizovali právě v čísle 04/2016. To bylo od 24.3. k dispozici v rámci původní grafiky, abychom naše čtenáře nezmátli. Ke změně došlo až týden na to, tedy 1.4.
   Nepočítali jsme nejspíš s tím, že někdo ze čtenářů si bude chtít toto číslo poprvé přečíst více než 14 dní po změně.

   Vpravo je vidět widget pro přihlášení. Jaké jsou vaše přihlašovací údaje, to jsme posílali e-mailem 31.3. 2016. V případě, že tento e-mail nemáte ve složce své doručené pošty, prosím podívejte se pro jistotu ještě do složky SPAM. A pokud ani tam e-mail nenajdete, prosíme, kontaktujte nás rovnou e-mailem.

 2. Jaroslav Ševčík

  Dobrý den.Malej dotaz.Plánky pro odběratele už nevicházej?

  • Dobrý den, bonusové materiály ke stažení pro předplatitele digitální verze jsou samozřejmě i nadále poskytovány. Akorát se nabídka přesunula, a to sekce „bonusy“. Tu najdete tak, že po přihlášení a najetí myší na položku menu „eMHM“ se rozbalí nabídka a níže je podmenu „bonusy“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *