Phoenix RC Pro V5.5: simulátor a vysílač za babku

Populární simulátor RC letadel Phoenix přichází v nové verzi 5.5. Ta přináší některé nové funkce, detailnější grafiku a tím i lepší pocit z nácviku pilotáže. Jednou z hlavních novinek je integrace leteckých asistentů SAFE a AS3X. Pokud tedy váš model těmito technologiemi disponuje, můžete si ve Phoenixu cvičit, jako ve skutečnosti.

Další zajímavostí je například software Phoenix Builder, obsažený v balení, díky němuž si můžete vygenerovat vlastní model, například na základě 3D projektu. A nebo si upravíte každý jeden z modelů v nabídce simulátoru, kterých je více než 200, přesně podle svých zkušeností a představ.

Díky novému generátoru krajiny Phoenix InfinityScape 3D se již neomezuje létání pouze na hranice stávající mapy, ale umožňuje pilotům létat i za jejím horizontem po krásném, stále se měnícím 3D terénu, který můžete i sami vytvářet a nově generovat. A to vše můžete sledovat přímo v kabině na místě pilota, nebo z vnějšího pohledu kamery na model.

Létat s modely můžete i v multiplayer módu, takže lze „po síti“ pocvičit s kolegy modeláři. Potěší bezplatná automatická aktualizace softwaru v budoucnu a také podpora od dalších uživatelů, kteří vytvářejí modely, krajiny atd. Ty si můžete následně stahovat na stránkách www.phoenix-sim.com.

A závěrem velice zajímavá nabídka dovozce, firmy Astra. Nyní si můžete pořídit simulátor Phoenix RC Pro V5.5 v setu s RC vysílačem Spektrum DXe. Set Vás vyjde na 4 799 Kč, kdy normálně stojí pouze simulátor 3 899 Kč = výborný čtyřkanálový vysílač máte za 900 Kč! A to se vyplatí.

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *