P3 Revolution: pořádná porce adrenalinu

Hangar 9 uvádí další akrobatickou novinku, kterou opět navrhl Mike McConville. Nápaditý vzhled je první co na modelu každého zaujme. Zužující se konce křídel, dravý tvar trupu, divoké nápadné zbarvení. Velká kormidla pro maximální možnou ovladatelnost při 3D akrobacii. Přesto na pracovním stole se příliš neohřeje, kromě instalace elektroniky a pohonu není na modelu příliš práce, kormidla jsou zavěšena, jednotlivé díly hotovy. Odnímací křídla s jednoduchou montáží urychlí transport i sestavení na letišti.

Model P3 Revolution 60 ccm je vyráběn ve výhradní licenci Skip Stewart Airshows a má stejnou grafiku jako originál, a to originální UltraCote fólií. Dokonce součástí balení je i pilot, který má podobu jako Skip Stewart.

Lehká a pevná celodřevěná konstrukce draku modelu je vyřezána laserem, slepena a potažena. Kormidla jsou již nainstalována, laminátové díly jsou nabarveny. Hliníkový pevný podvozek je nabarven. V sadě je obsaženo kvalitní příslušenství, včetně laminátových pák řízení, konektory i palivová nádrž.

Rozpětí tohoto drobečka na pohon spalovacím motorem o obsahu 60 ccm je 1 982 mm, délka 2 000 mm. Letová hmotnost 8,6 kg.

Cena 21 799 Kč.

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *