P2 Prometheus: králem akrobacie

Pilot a konstruktér Mike McConville připravil další „lahůdku“ pro extrémní akrobacii – RC model letounu P2 Prometheus Carbon-Z. Tento RC akrobatický dvouplošník má exkluzivní licenci Skip Stewart Airshows, a to včetně originálního zbarvení.

P2 Prometheus

P2 Prometheus od E-flite je dodáván ve verzi PNP, tedy Plug & Play, s nainstalovanými servy, která mají kovové převody, motorem BL50 525KV, vrtulí 15×5,5″ a regulátorem 70 A. Napájecí systém je připraven na vysoké napětí šestičlánkových sad LiPo 22,2 V s minimální kapacitou 4 400 mAh, které poskytují extrémní výkon pro 3D akrobacii.

P2 Prometheus

Kromě výkonu přispívá obratnosti modelu a jeho akrobatickým schopnostem i osvědčená lehká konstrukce Carbon-Z s výztuhami z uhlíku a velké řídící plochy.

P2 Prometheus

Pokud „se cítíte“ na akrobatické běsnění s tímto modelem, pak určitě potěší informace, že montáž je navržena pro co největší jednoduchost a rychlost. Křídla se zajišťují pomocí jediného šroubu, křidélka se jednoduše připojí a skryté průchozí čepy rychle připojí vzpěry do tvarovaných kapes.

P2 Prometheus

Krasavec má rozpětí 1 219 mm a délku 1 252 mm, tedy téměř čtvercový půdorys. Letová hmotnost je 3 200 g. Jediné, co budete muset dokoupit, to je minimálně šestikanálová RC souprava a pohonný akumulátor.

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *