Mini Apprentice S: začněte létat bez obav

Pro začínající piloty připravila firma Hobbyzone, kterou na náš trh dováží firma Astra, nový cvičný RC model – Mini Apprentice S. Chcete začít a nevíte jak? Právě vám je určen tento model.

Koncepce modelu je zcela podřízena požadavku na model, který má vynikající letové vlastnosti, moderní elektroniku, která dokáže pomoci v začátcích. Pomoc elektroniky lze vypnout a model využít pro pokročilé létání. Mini Apprentice je zhotoven z pevné a lehké pěnové hmoty Z-Foam. Řízeny jsou všechny základní funkce – motor, směrovka, výškovka a křidélka, řízena je i příďová noha podvozku. Model pohání střídavý motor 370BL 1300Kv, regulátor 18 A. Serva jsou digitální. Pohonnou baterii je Li-pol 3S s kapacitou 1 300 mAh lze nabíjet setovou nabíječkou na 12 V s automatikou a koncovkou do autozapalovače. Přiložen je i síťový zdroj AC s koncovkou autozapalovače, pro možnost nabíjení modelu ze sítě 220V. V setu RTF nechybí ani dostačující a moderní vysílač Spektrum DXe.

Čím může Mini Apprentice S přesvědčit, to je inteligentní technologie SAFE (Sensor Assisted Flight Envelope), která maximálně zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Současně zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má pocit maximálního bezpečí. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání zajišťuje nejen klidný stabilní let (AS3X), ale má i funkci pro uvedení modelu do vodorovného letu tlačítkem. Pokud se začátečník dostane do nestabilní polohy, stačí zmáčknout tlačítko a model sám přejde do vodorovné polohy. Po puštění tlačítka dojde ihned k obnovení manuálního řízení.

Rozpětí: 1 220 mm
Délka: 869 mm
Nosná plocha: 22 dm2
Plošné zatížení: 33,4 g/dm2
Hmotnost: 735 g
Cena: 7 299 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *