Losi TEN-SCBE: stabilizovaný short course

Novinkou od Losi je RC model auta kategorie short course, který spíše připomíná buggy, s názvem TEN-SCBE AVC 4WD. Model je v měřítku 1:10 a jak název napovídá, má nejen poháněná všechna kola, ale současně obsahuje i stabilizaci AVC.

SCBE patří do rodiny modelů TEN od Losi a není tedy divu, že podvozek je osvědčenou a kvalitní koncepcí, prověřenou léty praxe. Velké tlumiče jsou hliníkové, stavitelné a samozřejmě olejové. O pohon se stará výkonný střídavý čtyřpólový motor Dynamite 3800KV, krocený regulátorem 130 A s ventilátorem. Zajímavostí a možná i lákadlem je samozřejmě systém AVC (Active Vehicle Control), o kterém jsme již popsali mnoho stran. Tento systém se pokouší „vměšovat“ do řízení modelu takovým způsobem, aby byla jeho jízda co nejlepší, držel směr, zbytečně „neprotáčel“ kola atd. Vracet se k tomu asi nemá smysl.

Losi TEBN-SCBE je dodáván v setu RTR, ve kterém kromě kompletně vybaveného a k jízdě připraveného modelu najdete i dvoukanálový vysílač DX2E, pracující v pásmu 2,4 GHz a modulací DSMR. Kompletní elektronika na palubě modelu je voděodolná. Co ale budete potřebovat ke zprovoznění, tak to je pohonný dvou- až tříčlánkový akumulátor LiPo a nabíječ. Z nabídky si ještě můžete vybrat mezi zelenou a oranžovou barvou karoserie.

Specifikace
Délka: 503 mm
Šířka: 296 mm
Rozvor: 334 mm
Světlá výška: 38 mm
Hmotnost: 2 670 g
Cena: 14 299 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *