Losi TEN MT: dravá jízda pod kontrolou

Novinkou od značky Losi, kterou na náš trh dováží Astra, je Monster Truck v měřítku 1:10 s pohonem všech kol a „pomocníkem“ AVC.

Model je postaven na nylonovém šasi, vyztuženém skelnými vlákny, které dodávají šasi vysokou pevnost a houževnatost. Baterie se dává ze spodní strany a přihrádka pojme širokou škálu rozměrů. Maximální délka je ovšem 140 mm, maximální průřez baterie je 50×40 mm. Doporučeny jsou hardcase akumulátory. Hnací hřídele a poloosy jsou vyrobeny z oceli, samozřejmostí je kompletní osazení modelu kuličkovými ložisky.

O perfektní jízdu se postará přijímač s technologií AVC (Active Vehicle Control), kterou jsme již testovali. Technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

Obsahem balení je kompletně sestavený model a karosérií s v modrém, nebo bílém provedení. Nainstalovaný je střídavý čtyřpólový motor Dynamite 3800 ot/min/V, střídavý regulátor Dynamite Fuze 130 A. V balení nechybí volantový RC vysílač Spektrum DX2E. Pro zprovoznění budete potřebovat 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor o kapacitě minimálně 4 000 mAh.

Délka: 456 mm
Šířka: 335 mm
Výška: 165 mm
Rozvor: 315 mm
Světlá výška: 45 mm
Hmotnost: 2 400 g
Cena: 12 999 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *