Krick U-Boot Typ VII: RC maketa ponorky

Toužíte po vlastní dálkově ovládané ponorce? Chcete, aby vypadala, jako opravdová? Chcete si ji postavit? Pak by Vás mohla zaujmout stavebnice od Kricka, které na náš trh dováží firma Astra.

U-Boot (německy ponorka) Typ VII byla třída středně velkých ponorek německé Kriegsmarine z období 2. světové války. Bylo jich vyrobeno více než 700 kusů. Model od Kricka je v měřítku 1:60 a výsledná délka je pěkných 1 120 mm. Ve stavebnici je sada plastových výlisků ABS všech částí ponorky, tvarovaná paluba, díly věže atd. Součástí balení jsou také kovové díly, dva lodní šrouby s hřídelemi a vodícími trubičkami, výlisky zbraní, kormidla a spojovací materiál.

Model je možné postavit jako statickou maketu, nebo funkční loď s dynamickým ponorem. V tom případě je nutné dokoupit sadu pro ponor za 4 999 Kč, která obsahuje dva motory Speed 400 pro pohon, vodní čerpadlo, hadičku, kryt s těsněním, sadu pák řízení s příslušenstvím, sadu kardanů a spojovací materiál. Navíc budete ještě potřebovat RC soupravu, regulátor a pohonný akumulátor.
Pro stavbu je potřeba mít vhodné lepidlo na ABS, modelářský nůž, barvy vhodné na lexan a potřebné nářadí.

Délka: 1 120 mm
Šířka: 125 mm
Výška: 170 mm
Cena: 5 399 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *