Inzerce

KONCEPCE
MODEL HOBBY MAGAZÍN se zaměřuje primárně na přilákání nových zájemců o volnočasový koníček, zvaný modelářství. Tomu je přizpůsoben obsah časopisu, který obsahuje více segmentů bez specifické specializace na jeden. Magazín informuje každý měsíc své čtenáře o modelech letadel a vrtulníků, aut, lodí, nebo sběratelských modelech, kitech, či modelové železnici. I v roce 2019 se bude magazín věnovat 3D tiskovým technologiím a jejich využití v hobby, ale kromě toho přidává i novou rubriku o tvoření. Kromě cílení na nové zájemce o modelářství propaguje magazín také české modelářské firmy.

DRŽÍME KROK S DOBOU
MODEL HOBBY MAGAZÍN jako první modelářský časopis v ČR již v roce 2013 spustil svou digitální online verzi. Ta vyniká zvláště interaktivním přístupem k čtenáři. Samozřejmostí jsou aktivní linky na stránky klientů (inzerentů), možnost stahování obsahu v PDF k archivaci, nebo podpora přímého tisku obsahu. Bonusovými prvky, které konkurence nenabízí, jsou integrované interaktivní linky představovaných produktů. Velkou novinkou roku 2019 je přechod digitální verze na moderní HTML5.
MODEL HOBBY MAGAZÍN investoval do tvorby vlastního systému online verze magazínu a není tak závislý na pronajímání publikačních serverů. Digitální verze je plně responsivní (přizpůsobitelná) a sama přizpůsobí obsah čtenářem používanému operačnímu systému a prohlížeči. To oslovuje zvláště mladší čtenáře z řad uživatelů smartphonů a tabletů. Díky zmíněnému vlastnímu zázemí digitální verze MODEL HOBBY MAGAZÍNU byly nastaveny lákavé ceny, která je u jednoho čísla v digitální formě stanovena na 24,90 Kč, respektive 99 eurocentů. Bonusovou nabídkou pro klienty MODEL HOBBY MAGAZÍNU je možnost individualizace kampaní. Například je možné mít v tištěné a digitální verzi magazínu různé verze inzerátů, případně vkládat aktivní prolinky na specifické stránky produktů apod. Sami se můžete podívat na obsah, či strukturu časopisu: prohlédnout.

PŘEDSTAVENÍ MAGAZÍNU A CENÍK INZERCE
Představení Model Hobby magazínu, včetně sociodemografických dat, ceníku plošné inzerce a harmonogramu, můžete stahovat zde.

Komentáře jsou uzavřeny.