Hobbico RC runners: „zelené“ RC brusle

Dostala se k nám tisková zpráva od firmy Hobbico, na které je představen jejich nový produkt – RC brusle.

Pokud Vás už bolí nohy od neustálých přesunů a chcete se na místo určení přesunout co nejrychleji, pak tyto RC brusle jsou právě pro Vás. Navíc ulevíte životnímu prostředí, neboť jsou brusle poháněny střídavými elektromotory = žádné zplodiny do ovzduší.

Jak je vidět na obrázku, jednoduše vložíte svou nohu do „brusle“ a zavážete tkaničky. Můžete si dokonce vybrat ze tří barev tkaniček: růžovou, poutní béžovou, nebo hasičskou červenou. Navíc si k bruslím můžete dokoupit životní pojištění.

A není divu, protože brusle nabízejí tři rychlostní módy: „Rychlý“, „Rychlejší“ a „Zastavte tu bláznivou věc.“ Tedy pojistku doporučujeme projednat. Aby vaše jízda měla pořádné „grády“, nechybí pohon všech kol každé brusle, a nebo dok pro váš MP3 přehrávač.

Brusle jsou dodávány v setu RTR, kde je i volantový RC vysílač, ovládající obě brusle. V balení ale nenajdete doporučené příslušenství: prodyšné vlněné ponožky a dva šestičlánkové akumulátory LiPo 8 000 mAh 100C.

Doporučená cena 899,99 USD, tedy nějakých 21 500 Kč.

Závěrem malá poznámka. Dnes je to přesně týden, co jsme měli 1. dubna, tedy Apríl. K nám se tato „tisková zpráva“ dostala až nyní. Dodatečně přejeme pěkného Apríla!

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *