Hitec Flash 8: nový osmikanál pro každého?

Firma Hitec představuje nový počítačový osmikanálový vysílač Flash 8. Ten přináší snadné a intuitivní programování, které se stalo oblíbené u Aurory 9. Elektronika s vysokým rozlišením 4096 kroků a tři přenosové protokoly umožňují naplno využívat všechny telemetrické i netelemetrické přijímače Hitec. Skvělý ergonomický design, přesné křížové ovladače, grafický LCD displej, volně přiřaditelné ovladače, přepínače a digitální trimy, inteligentní software pro letadla a vrtulníky – takový komfort je nyní k dispozici pro každého rekreačního modeláře!

S ohledem na cenu, která je těsně pod 6 tisíci, a to včetně přijímače, to asi tak opravdu bude. Vysílač nabízí paměť pro 30 vašich modelů, mixy akro, větroně, heli, až pět letových režimů, volně přiřaditelné ovladače a přepínače, telemetrie na displeji…

Je toho opravdu hodně, popis všech funkcí by vydal na několika minutové „počteníčko“. Věříme, že kdo zrovna vybírá RC soupravu, ten si informace rád počte na stránkách dovozce, firmy Daniel Pelikan.

V nabídce jsou dvě varianty RC soupravy, a to v módu 1/3 a v módu 2/4. V balení najdete kromě vysílače i LiFe vysílačový akumulátor 6,4 V/1 400 mAh, síťový nabíječ CA-S12 pro vysílačový akumulátor a samozřejmě návod k obsluze.

To vše za 5 290 Kč. Můžete si také připlatit 700 Kč a získat balení s přijímačem Optima 7.

Je-li Vám osm kanálů málo, pak by Vás mohla zaujmout jarní akce firmy Daniel Pelikan právě na RC soupravy Hitec. Třeba zmíněná Aurora 9 (bez přijímače) je nabízena za akční cenu 5 990 Kč?! Nebo je libo jeden z nejlevnějších sedmikanálových vysílačů na trhu? Pak koukněte na Flash 7 za krásných 3 390 Kč!

Zdroj: www.pelikandaniel.com

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *