Ford Mustang 2015 K&N GT: nechte se unášet driftem

Tohoto krasavce, tedy Ford Mustang 2015 K&N GT od Vaterry, jsme měli možnost vidět na letošním norimberském veletrhu Spielwarenmesse, kde byl jednou z novinek pro rok 2016. Konečně je v ČR.

Jde vážně o velice pěkný model s oficiálně licencovanou karosérií K&N Ford Mustang. To není jediné licencované, neboť i kola jsou věrná předloze, kterou jsou speciální Volky CE28N. Imitace kotoučových brzd je už spíše pomyslnou třešničkou na dortu.

Podvozek není žádný jiný, než známý Vaterra V100-S. Náhon je na všechna kola, ta mají obuty speciální „slicky“ pro pořádnou porci driftu – jízdy smykem. Přední jsou samozřejmě užší, než ta zadní, stejně jako u skutečných závodních speciálů.

Pohon obstarává stejnosměrný elektromotor velikosti 540 od Dynamite, v setu RTR najdete i pohonný akumulátor NiMH 7,2 V/1 800 mAh. V balení je také nabíječ a samozřejmě RC souprava Spektrum DX2E.

V rámci tuningu „vytuněného“ auta by možná bylo vhodné popřemýšlet o střídavém elektromotoru?! S tuningem je možné začít i u drobností, například krásných hliníkových imitací kotoučových brzd, místo těch plastových.

Cena k jízdě připraveného driftovacího speciálu je stanovena na 9 299 Kč.

Nechť drifty započnou!

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *