Fokker D.VII: prvoválečná klasika

Rádi stavíte modely letadel? Tak právě pro vás je určena nová klasická stavebnice modelu slavného prvoválečného letadla Fokker D.VII od značky Super Flying Model. Model má rozpětí 1 200 mm a k pohonu je doporučen elektromotor na běžný tříčlánkový LiPo akumulátor 11,1 V/2 200 mAh.

Konstrukce je převážně z lehké překližky a balzy. Stavebnice obsahuje hotové součásti, jako jsou laserem vypálené překližkové díly, hotové náběžné a odtokové hrany, kormidla apod. Součástí stavebnice jsou veškeré plastové i kovové díly, součásti podvozku, obtisky, figurka pilota, maketové doplňky, či táhla s příslušenstvím nutné pro zprovoznění modelu. Kola o průměru 105 mm mají mosazné vypouzdření, plastové díly představují motorový kryt, vrchní překryt trupu a maketu motoru. Součástí balení je i malý výkres s rozmístěním všech stavebních součástí a podrobný obrázkový návod ke stavbě. Pro sestavení modelu tak budete potřebovat řídké vteřinové lepidlo, disperzní lepidlo na dřevo, epoxidové lepidlo, potahovou fólii, elektromotor s vrtulí, regulátor, serva a minimálně čtyřkanálovou RC soupravu.

Jestliže se vám tento model líbí, ale netroufáte si na stavbu, zvláště pak dokončovací práce, tedy potahování dílů fólií, nezoufejte. V nabídce dovozce, firmy Astra, jsou i tři ARF sety, lišící se barvou fólie – červená, tyrkysová a tmavě modrá. Tedy budete muset pouze sestavit díly a model osadit elektronikou.

Specifikace
Rozpětí: 1 200 mm
Délka: 900 mm
Hmotnost: 1 400-1 600 g
Cena KIT: 3 499 Kč
Cena ARF: 6 999 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *