E-Hawk: toužíte-li po klasické stavbě

Velice oblíbený a populární elektrovětroň Hawk 1500, vyráběný firmou Thunder Tiger, je tu nyní jako stavebnice ve verzi KIT. Hawk 1500 je elektrovětroň klasické konstrukce s konstrukčním křídlem s profilem RG15 a motýlkovými ocasními plochami.

Trup je tvořen přední trupovou gondolou, která je lisována z ABS a ocasní sklolaminátovou trubkou. Model je vhodný nejen k termickému létání, ale stejně tak je možné ho používat na svahu. Křídlo i ocasní plochy jsou odnímatelné. Ovládány jsou křidélka, směrovka/výškovka a motor. Stavebnice obsahuje laserem řezané díly pro stavbu křídla a ocasních ploch, polotovary trupu a plán 1:1. Součástí je i sklopná vrtule s kuželem.

Vzhledem k jednoduché konstrukci a nenáročné stavbě je model velice vhodný nejen pro zkušené modeláře a rekreační piloty, ale může být i vhodným modelem pro seznámení se s klasickou konstrukční stavbou nebo pro modelářské kroužky. Součástí stavebnice nejsou díly RC vybavení, jako jsou serva, motor, regulátor a pohonná aku, stejně jako potahový materiál.

Rozpětí: 1 520 mm
Délka: 925 mm
Hmotnost: 600 g
Ovládané funkce: S, V, M, Kř.
Cena: 1 590 Kč

Zdroj: www.pelikandaniel.com

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *