Blade 250 CFX: pusťte se do akrobacie

Blade představuje novinku v podobě vrtulníku Blade 250 CFX, který je ideální pro postupný přechod ke sportovní akrobacii velkých vrtulníků. Postupně tak přejdete od visení k pomalému letu, rychlému letu s většími náklony, letu s neomezenými náklony až po neomezené 3D létání, včetně letu na zádech.

Jak je to možné? Vrtulník je vybaven technologií SAFE a bezpádlovou tříosou stabilizací. SAFE technologie usnadňuje proces učení a umožňuje volbu režimu letu. Každý letový režim má různé vlastnosti, které přísluší stupni pilotáže a pokročilá stabilita pomáhá pilotu v řízení. Navíc, SAFE technologie umožňuje použití tlačítka Panika, které automaticky vrátí Blade 250 CFX do ustáleného letu.

Rám je tvořen z uhlíku, stejně jako listy hlavního rotoru. Ten roztáčí výkonný střídavý elektromotor, určený pro napájení 3S LiPo s kapacitou 1 350 mAh. Díky speciálně navržené mechanice cykliky, ovládané silnými servy s kovovými převody, by postupný nácvik letu „na zádech“ neměl činit potíže.

Vrtulník Blade 250 CFX je dodáván v setu Bind & Fly. To znamená, že pro zprovoznění budete potřebovat pohonný akumulátor, jak bylo zmíněno výše, a také minimálně šestikanálový programovatelný vysílač Spektrum DSM2/DSMX.

Specifikace
Průměr rotoru: 550 mm
Délka : 463 mm
Šířka: 100 mm
Výška : 180 mm
Hmotnost: 457 g
Cena: 10 599 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *