Beagle B121: polomaketa na spalovák

Britský letoun Beagle B121 Pup byl vyráběn jako cestovní a akrobatický letoun v 60. letech minulého století. Značka Super Flying Models, kterou na náš trh dováží Astra, připravila víceúčelový cvičný model pro výuku pilotáže i pro pokročilý akrobatický výcvik, inspirovaný právě letounem Beagle B121.

Model je dodáván ve verzi ARF, kdy příprava sestává z instalace motoru a RC soupravy do modelu a z kompletace hotových částí letadla. Součástí stavebnice je kompletní příslušenství, včetně řiditelné ostruhy a palivové nádrže. Model je potažen barevnou fólií s hotovou barevnou kamufláží.
V trupu je nainstalované motorové lože, táhla, hotový motorový kryt, nainstalovaný kokpit se sedačkami a přístrojovou deskou, na příďové noze i na hlavní podvozkové noze jsou již nainstalována kola, model má hotové zbarvení.

Beagle B121 je určen pro pohon spalovacím motorem o obsahu 7,5-8,2 ccm pro dvoutaktní motor, nebo 7,5-9,8 ccm pro motor čtyřtaktní. Pokud chcete model pohánět elektromotorem, bude vyhovovat střídavý motor 670KV a k němu odpovídají regulátor a pohonná LiPo baterie. Pro ovládání pak budete potřebovat minimálně čtyřkanálovou RC soupravu.

Rozpětí: 1 598 mm
Délka: 1 164 mm
Hmotnost: 2 300 g
Nosná plocha: 37 dm²
Cena: 4 299 Kč

Zdroj: www.astramodel.cz

Uložit záložku trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *